dowolna

Działki budowlane Łazy - Ogłoszenia sprzedaży działek

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł3 431 m² 112,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki przy śpiewie ptaków, spacery po leśnych ścieżkach i wieczory w ciszy, przerywane jedynie szumem drzew. W Łazach, w Gminie Kampinos, tuż przy granicy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 352 m² 425,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 352 mkw., w miejscowości Łazy, gm. Lesznowola, idealna oferta dla osób marzących o własnym domu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

479 000 zł1 622 m² 295,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Łazach to idealna propozycja dla osób, które szukają kompromisu między bliskością miasta, a jakością codziennego życia w otoczeniu natury i spokoju. Ponad 16 arów.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł1 698 m² 117,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łazach przy ulicy Topolowej. Działka o numerze ewidencyjnym 860/217 , położona jest w spokojnej i atrakcyjnej części Łaz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 480 m² 302,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka narożna w Marysinie k. Łaz. Działka narożna, przy drodze utwardzonej, gminnej (w planach wykonanie drogi asfaltowej). Wymiary 34 m x 82 m. Media: prąd, gaz, woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 055 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka widokowa 6055 m - Łazy, gmina Jasienica Spokojna okolica, pełne media, asfaltowy dojazd! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, dużą i malowniczo położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Łazach, po stronie Walendowa, w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich. Działka o wymiarach 43 m (front) x 57 m. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 735 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie natura i spokój są na wyciągnięcie ręki? Oferujemy wyjątkową działkę o numerze ewidencyjnym 64/1, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 500 m² 110,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4500 m wraz z udziałem w działce o powierzchni 261 m przeznaczonej pod drogę dojazdową. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 670 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łazy w gminie Kampinos. Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach ok. 28 m x 97 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 800 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w kameralnej, leśnej okolicy w Łazach k. Magdalenki. Okolice ul. Wąskiej. Sąsiedztwo nowych domow jednorodzinnych. Przy drodze utwardzonej. Działka o szer. 25 m. Media: gaz, prad,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane w Łazach po stronie Magdalenki. Dojazd aktualnie od ulicy Łączności na zasadzie służebności, docelowo jest decyzja na zrobienie drogi asfaltorej od ul. Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 190 000 zł11 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o pow. 11.700m2. Kilkadziesiąt metrów od alei krakowskiej. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza zabudowę bliźniaczą. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 700 zł2 826 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2 826 m , z ofertą cenową wynoszącą 1 271 700 pln, co przekłada się na atrakcyjną cenę 450 pln za m . Jest to wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł11 700 m² 598,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka budowlana nadająca się pod inwestycje deweloperską. Genialna lokalizacja przy głównej trasie: aleja Krakowska. szerokość działki około 36m długość 350m Możliwość wydzielenia 30.

Szczegóły ogłoszenia

352 905 zł2 948 m² 119,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - duża działka budowlana w Łazach, gmina Jasienica Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 2948 m , położona w miejscowości Łazy , w gminie.

Łazy,mazowieckie

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

 

 

Łazy,śląskie

550 000 zł6 055 m² 90,83 zł/m²

 

 

 

Łazy,małopolskie

319 000 zł2 532 m² 125,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana | 25 ar | łazy | gm. Jerzmanowice-przeginia Atrakcyjna działka rolno-budowlana | 25 arów | Otoczenie zieleni oraz niska zabudowa jednorodzinna | Spokojna, kameralna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Krakowska

Łazy,mazowieckie

1 400 000 zł1 271 m² 1 101,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż zabudowana działka przy Al. Krakowskiej w Łazach, o wymiarach 24 m x 44 m. Działka narożna, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łazy,mazowieckie

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Łazy,mazowieckie

1 290 000 zł1 100 m² 1 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry, mam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w gminie Lesznowola w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: magdalenka / Łazy. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

3 300 000 zł7 116 m² 463,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działa budowlana przy lesie Łazy k. Magdalenki, tylko 12 min od Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Łazy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

610 000 zł3 000 m² 203,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka narożna w Marysinie k. Łaz. Działka narożna, przy drodze utwardzonej, gminnej (w planach wykonanie drogi asfaltowej). Wymiary 30 m x 100 m. Media: prąd, gaz, woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gruntowa

Łazy,mazowieckie

10 281 600 zł34 272 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjatkowa działka pod zabudowę jednorodzinną i usługi określona w planie miejscowym symbolem 18mnw/u. Położona wzdłuz ulicy Gruntowej., ponad 200 m od al. Krakowskiej. Powierzchnia nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łazy

Łazy,mazowieckie

4 000 000 zł5 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o pow. 5000m2. Kilkadziesiąt metrów od alei krakowskiej. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza zabudowę bliźniaczą. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Łazy,mazowieckie

4 927 200 zł8 212 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łazy Gotowy projekt - pozwolenie na budowę 20 budynków + infrastruktura Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łazy,mazowieckie

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane w Łazach po stronie Magdalenki. Dojazd drogą utwardzoną, ul. Wiejska - nr w geoportalu 178/23. Poniżej nr działek, oraz wymiary: M2- 48,2 dlugosc I 27,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1000 m - Łazy, gm. Kampinos , powiat warszawski zachodni. Szczegóły oferty: mpzp: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca; kształt działki: prostokąt;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy

Łazy,śląskie

165 000 zł1 470 m² 112,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, cichej lokalizacji o powierzchni 1470 m2, położona w Łazach Gmina Jasienica - (20 minut od centrum Bielska-Białej, 5 min od drogi ekspresowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,lubelskie

210 000 zł1 114 m² 188,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę położoną w miejscowości Łazy w powiecie łukowskim o numerze ewidencyjnym 281/9 i powierzchni 0,1114 ha (11 arów) o wymiarach 31m x 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy

Łazy,małopolskie

114 000 zł950 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa, położona w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka nr 681/7 o powierzchni 9,5 a w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,małopolskie

22 700 zł970 m² 23,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w woj. małopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łazy

Łazy,mazowieckie

450 000 zł10 200 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z prawem do zabudowy. Właściciel posiada aktualne warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego oraz pomieszczeń gospodarczych. Działka położona w otulinie Kampinoskiego Parku.