dowolna

Działki Łazy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Łazach, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe (symbol m/u). Wymiary działki: 30 m (od drogi). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,małopolskie

330 000 zł1 513 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedana nieruchomość niezabudowana, położona w Łazach (gm. Jerzmanowice-Przeginia) przy ul. Granicznej. Dwie działki o łącznej powierzchni 1513 m2 o regularnym kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,mazowieckie

2 200 000 zł8 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Łazach. Działka zlokalizowana przy drodze gminnej, utwardzonej. Media: kanalizacja miejska i woda miejska przy działce, gaz i prąd w odległości ok. 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morska

Łazy,zachodniopomorskie

9 250 000 zł11 409 m² 810,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowią dwie działki gruntu o łącznej pow. 11.409 m2 (7.619 m2 i 3790 m2).Działki usługowe zlokalizowane w Łazach w odległości około 500m od morza! Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Łączności

Łazy,mazowieckie

1 850 000 zł6 100 m² 303,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjny teren z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Działka usytuowana niedaleko Al.Krakowskiej. Wszystkie media w ulicy. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,śląskie

130 000 zł867 m² 149,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Łazach, w powiecie zawierciańskim, 867 m2 , 36 x 24 m. Woda, gaz, prąd, kanalizacja w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Spokojna okolica, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

780 000 zł1 546 m² 504,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę pensjonatu lub hotelu w nadmorskiej miejscowości Łazy w gminie Mielno. Działka o powierzchni 1546 m2 położona ok. 500 metrów od plaży bałtyckiej. Dojazd do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łączności

Łazy,mazowieckie

5 940 000 zł13 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatni taki grunt w tej części Łaz - przy Magdalence, blisko szkoły i w środku centrum. Idealny szeroki na 50 m, wjazd z dwóch stron działki ( od węższej i szerszej granicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

440 000 zł800 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną 700m do morza (kilka minut spacerem), w miejscowości Łazy, mielna i Koszalina. Działka leży w kompleksie działek, w którym będziesz miał dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

85 000 zł896 m² 94,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 896 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (38MM i 39MM zabudowa jednorodzinna i zagrodowa). Kształt prostokąta, lekko pochylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,mazowieckie

2 100 000 zł10 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-mieszkaniowa w Łazach k. Magdalenki i Wólki Kosowskiej. Działka objeta mpzp pod budownictwo na cele usługowe lub mieszkaniowe (m/u: 45% pow. zabudowy, 50 % pow. biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

640 000 zł1 800 m² 355,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w kameralnej, leśnej okolicy w Łazach k. Magdalenki. Okolice ul. Wąskiej. Sąsiedztwo nowych domow jednorodzinnych. Przy drodze utwardzonej. Działka o szer. 25 m. Media: gaz, prad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy

Łazy,małopolskie

240 000 zł1 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, prostokątna działka pod lasem u wylotu doliny będkowskiej. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, z luźną zabudową domów jednorodzinnych. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego.BUDOWLANA w tym rejonie, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łazy

Łazy,małopolskie

520 000 zł13 700 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę pięknej widokowej działki rolnej w miejscowości Łazy w gminie Jerzmanowice-Przeginia. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1, 37 ha na co składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łazy

Łazy,mazowieckie

1 600 000 zł3 280 m² 487,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o pow. 3280 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Lesznowola na granicy z Magdalenką. Dojazd drogą asfaltową. Droga wewnętrzna, cicha, bez natężonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Łazy

Łazy,mazowieckie

360 000 zł1 111 m² 324,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z domem letniskowym położona w malowniczej miejscowości Łazy nad Liwcem. Powierzchnia domku około 85 m2, powierzchnia działki - 1111.49 m2 Posesja ogrodzona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

586 000 zł1 266 m² 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana znakomicie położona w miejscowości Łazy tuż obok Magdalenki w pobliżu lasu, w sąsiedztwie zadbanych nowych domów. Zgodnie z obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łazy,śląskie

399 000 zł4 842 m² 82,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina jasienica, łazy sprawdź okazję! działka budowlana W malowniczej okolicy niedaleko bielska-białej! Możliwość podzielenia działki na kilka mniejszych parceli! Proponuje Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży jest 9 przylegających do siebie działek budowlanych o powierzchni 1000-1165m2 każda, w cenie ok. 100 pln/m2. Działki można kupić osobno lub dowolnie łączyć ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, Aleja Krakowska

Łazy,mazowieckie

3 000 000 zł9 500 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka narożna, przylegająca dłuższym bokiem do trasy E77 (aleja Krakowska). Media: wszystkie przy ulicy, gaz, prąd, woda, kanalizacja miejskie. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy

Łazy,mazowieckie

740 048 zł2 011 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Łazy. Nieruchomość objęta jest mpzp z oznaczeniem 7m/u. Posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

249 000 zł1 015 m² 245,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka Z projektem domu I garażu wolnostojącego W łazach. Działka o powierzchni 1015 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Łazy w gminie Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

190 066 zł883 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na własność - mogę rozłożyć płatność na raty (zapis w umowie przedwstępnej). Działka w trakcie przekształcania o powierzchni 883 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morska

Łazy,zachodniopomorskie

3 420 000 zł11 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz terenu inwestycyjnego? Interesuje Cię grunt usługowy nad morzem? Lepiej nie mogłeś trafić! Nieruchomość gruntowa o powierzchni 11400 m2, położona bezpośrednio przy drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

299 000 zł883 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy właścicielem działki więc nie płacisz prowizji. Mamy ponad 500 Klientów! 500zł/mc - Umożliwiamy zakup na raty bez odsetek i bankowych formalności. 100% Bezpieczeństwa - akt Notarialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

89 200 zł575 m² 155,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 575 mkw w spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica uzbrojona Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

90 500 zł583 m² 155,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 583 mkw w spokojnej okolicy. Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Działka na sprzedaż o powierzchni 583 mkw położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

134 000 zł866 m² 154,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 866 mkw położona w Łazach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy

Łazy,śląskie

96 000 zł1 102 m² 87,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w Łazach koło Zawiercia. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu i osiedla domów jednorodzinnych. Do sprzedania jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,śląskie

70 000 zł700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, cicha spokojna okolica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

112 300 zł727 m² 154,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 727 mkw położona w Łazach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morska

Łazy,zachodniopomorskie

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Niezabudowana działka położona w nadmorskiej miejscowości Łazy ul. Morska w gminie Mielno. Przybliżone wymiary działki: 38,5 m x 26 m. Media: woda, prąd, gaz w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łazy

Łazy,mazowieckie

380 000 zł1 562 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę do sprzedaży położoną w malowniczej, bardzo dobrze zagospodarowanej wsi Łazy, powiat piaseczyński, nieopodal Magdalenki, w obrębie 0013, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

150 000 zł110 000 m² 1,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podana cena jest za 1,4 ha. Do sprzedaży wystawiamy w całości 11ha gruntu, w cenie 8 zł m2, lub możliwy zakup pojedynczo działek od 1 do 5 ha, w cenie 15 zł m. Klasa gruntu od III do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy

Łazy,mazowieckie

497 000 zł1 800 m² 276,11 zł/m²

 

 

 

Łazy,mazowieckie

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Marysinie k. Łaz, okolice ul. Zdrowotnej. Możliwość zakupu mniejszej powierzchni działki. Działka narożna, zlokalizowana przy dwóch ulic gminnych. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

75 600 zł519 m² 145,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 519 mkw w spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

93 600 zł647 m² 144,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 647 mkw z pięknym widokiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,mazowieckie

62 000 zł1 700 m² 36,47 zł/m²