dowolna

Domy na sprzedaż Łazy - Oferty sprzedaży domów

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

998 000 zł134 m² 7 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle składa się z 2 etapów po 20 domów co w sumie daje 40 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle będzie ogrodzone, z dostępem wyłącznie dla mieszkańców. Domy ogrzewane będą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł85 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 85,31 metra kwadratowego , zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 56 (łazy, k. Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł87 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bezpośredniej od dewelopera, bez prowizji, bez pcc. Kameralne i nowoczesne osiedle blisko natury, domy z ogródkiem pod Warszawą | Łazy k. Warszawy Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł107,40 m² 12 653,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferuję komfortowe, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się w kameralnym kompleksie mieszkaniowym w miejscowości Łazy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 490 000 zł193,44 m² 12 872,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o własnym domu blisko Warszawy? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak, położony na zamkniętym osiedlu Rezydencje Magdalenka w Łazach oazie spokoju, tuż pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł203,87 m² 1 466,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

| na sprzedaż | dom W łazach do wykończenia |! wyjątkowo okazyjna cena! Marzysz o stworzeniu domu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł139 m² 7 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Ostatni dom, powierzchnia 139m oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C! 0% prowizji dla Kupującego Rękojmia 5 lat Atuty: Prywatne osiedle Kanalizacja miejska 4 sypialnie, 2 łazienki, 1.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Łazy: idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł163 m² 7 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Do sprzedaży dwulokalowy dom bliźniaczy zaprojektowany na kameralnym osiedlu składającym się z 10 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w Stylu Rezydencji Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem usytuowany w kameralnym, spokojnym rejonie na monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Idealny dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem). To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku. Uwaga Szukaj filmu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł139 m² 7 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, z 5 letnią rękojmią i pełnym bezpieczeństwem zakupu. Bez prowizji, bez pcc. Nowoczesny dom z dużą działką 139 m na działce 189.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł153,71 m² 7 449,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak w urokliwej miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 153,71 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł144,19 m² 11 783,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł101 m² 6 831,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

| do sprzedania dom usytuowany w pięknej, malowniczej okolicy w miejscowości Łazy. Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym wybudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 120 m z działką 1000 m 520 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na wydzielonej działce 1000 m (10 arów). Do pozostałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł180 m² 11 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w Łazach na zamkniętym osiedlu Magdalenka Rezydencje (12 lokali) zakupiony w 2019 roku w stanie deweloperskim położony w otulinie Lasów Magdaleńskich (300m) i Sękocińskich.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł700 m² 17 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferujemy do nabycia profesjonalnie zaprojektowany dom z garażem oraz dwie hale produkcyjno-magazynowe na jednej, przepięknej działce o powierzchni 1,2 ha. To wyjątkowa oferta na rynku, dająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł182 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę bliźniaka o powierzchni 182 m2. Budynek jest w stanie deweloperskim wykonany w wysokim standardzie. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

998 000 zł133 m² 7 503,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Cottage Village to kameralne osiedle domów otoczonych lasem Sękocińskim w Łazach, zaledwie kilka minut od Warszawy. Tu znajdziesz harmonię, komfort i przestrzeń na każdy dzień. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł134 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego segmentu pod Warszawą, w miejscowości Łazy. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w standardzie deweloperskim eko+, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łazy w gminie Kampinos,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Masztowej w Łazach. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł72,65 m² 6 744,67 zł/m²