dowolna

Domy na sprzedaż Łazy - Oferty sprzedaży domów

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe osiedle w Łazach, po stronie Magdalenki, w najlepszej lokalizacji. Osiedle 42 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 910 000 zł171 m² 11 169,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesny bliźniak W łazach dane techniczne: dom z 2020 roku o powierzchni 171 m2 położony na działce o powierzchni 483 m2 z zagospodarowanym ogrodem i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł270 m² 1 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach. Budynek w dobrym stanie. Dom o powierzchni 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2. Budynek wzniesiony w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Łazy,mazowieckie

980 000 zł148 m² 6 613,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeżeli masz dość zgiełku miasta i szukasz segmentu z dużym ogrodem, położonego w cichej okolicy, to świetnie trafiłeś. Ogrodzone osiedle położone 20 km od Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Daszyńskiego

Łazy,śląskie

297 600 zł200 m² 1 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom w centrum miasta Łazy na działce 255 m2, powierzchnia użytkowa 200m2 z balkonami - 186 m2 pokoi mieszkalnych , dwie kondygnacje po 5 pomieszczeń w tym kotłownia , łazienka , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słojewskiego

Łazy,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 232,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Inwestycja Leśny Zakątek Magdalenka budowa zakończona 09/2022 Leśny Zakątek to inwestycja położona bardzo blisko Warszawy, w miejscowości Magdalenka-Łazy. Skierowana jest do osób, chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łączności

Łazy,mazowieckie

1 850 000 zł6 100 m² 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Bardzo dobra lokalizacja! Nieduże, parterowy dom do remontu. Działka może być podzielona na 4 części. Inwestycyjny teren z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Działka usytuowana niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł268 m² 1 600,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Łazy,mazowieckie

1 100 000 zł230 m² 4 779,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: dom Wolnostojący z ogrodem, położony w zielonej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

680 000 zł239 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Rodzinny dom pod Warszawą Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m2 (użytkowa 196 m2) usytuowany na działce 1260 m2 w podwarszawskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł268 m² 1 600,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koncertowa

Łazy,mazowieckie

930 000 zł136 m² 6 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Podstawowe informacje: segment skrajny z ogrodem, położony w zielonej okolicy w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

719 000 zł160 m² 4 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

-wyjątkowa okazja- do sprzedania nowa inwestycja położona obrzeżach Łazów nieopodal parku. Planowany termin oddania budynków IV kwartał 2022 r. Kameralne mini osiedle składające się z 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

250 000 zł154 m² 1 628,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferujemy do sprzedania dom z lat 90-tych położony w Łazach koło Zawiercia. Dom o powierzchni ogólnej 153,5m2 stoi na działce o powierzchni 975 m2 i składa się z suteryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Łazy,śląskie

165 000 zł200 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:194 m²

Prezentuje Państwu dom o powierzchni 200m2 z lokalami użytkowymi na parterze usytuowany na działce o powierzchni 194m2. Nieruchomość do remontu, ale za to z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom pod Warszawą 120m2 3 sypialnie Działka 1000m2 Zapraszam na prezentacje Dom w willowej okolicy Łazy k/warszawy 120 m2 stan deweloperski! Działka 1000 m2 ogrodzona i zagospodarowana, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łazy,mazowieckie

1 699 000 zł276 m² 6 146,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży, urokliwy dom w Magdalence, (administracyjnie Łazy) położony w malowniczym miejscu, nieopodal lasu, w ciszy i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł268 m² 1 600,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

639 000 zł156 m² 4 099,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:132 m²

Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebook codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

639 000 zł156 m² 4 099,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na 1 miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego z naszą pomocą zakup nieruchomości jest prosty. Współpracujemy z Ekspertem ds. Kredytów, który porówna dla Państwa ofertę wszystkich banków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

639 000 zł155 m² 4 123 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:205 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej położone w spokojnej okolicy Łazy! Został ostatni środkowy segment. Cena środkowego 639 tysięcy (działka 138 m2 - ok 50 m2 ogródka) Dom do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

629 000 zł155 m² 4 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:205 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej położone w spokojnej okolicy Łazy! Do sprzedania zostały 2 segmenty, jeden narożny oraz środkowy! Cena narożnego 649 tysięcy (działka 254 m2 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

619 000 zł155 m² 3 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:205 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej położone w spokojnej okolicy Łazy! Osiedle to projekt domów w zabudowie szeregowej położonych w Łazach. Magdalenka oraz Łazy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 120 000 zł220 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom w Łazach. Dom znajduje się w pięknej zielonej okolicy, z bardzo dobrą infrastrukturą. Dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 530 000 zł330 m² 5 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Lesznowoli pod Warszawa, adres Łazy na granicy z Magdalenka. Powierzchnia całkowita 330m2, możliwość rozbudowy do 380m2. Zapraszamy do obejrzenia. Nieruchomość zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Rezerwacja. Dom o pow. ok. 200 mkw na działce o po. 1595 mkw. Oferujemy do sprzedaży dom w Łazach gm. Zawiercie, dzielnica Podlesie. Dom jest piętrowy. Na poziomie `0` znajduje sie garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

820 000 zł165 m² 4 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Cicha i spokojna okolica Nowoczesna zabudowa w sąsiedztwie. Idealny dojazd do Warszawy Nowoczesny bliźniak - rok budowy 2017 Dom funkcjonalnie zaprojektowany i oryginalnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 199 999 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż cały, dwurodzinny bliźniak w Łazach k. Magdalenki. Dom podzielony na dwie części, stanowiący dwa osobne lokale dla 2 rodzin. Ogrodzenie kute, wykonane na zamówienie, ogró.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

580 000 zł540 m² 1 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja tylko od Sprzedającego! Na sprzedaż obiekt w miejscowości Łazy koło Magdalenki o pow. całkowitej około 800 m2 usytuowany na działce o pow.1732 m2. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Morska

Łazy,zachodniopomorskie

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 750 m²

Sprzedam 17 domków o powierzchni 35mkw z dzierżawionym od nas gruntem (10lat dzierżawy z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat), z podłączeniami do wszystkich mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

899 900 zł196 m² 4 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolno stojący! Dom bardzo ładnie położony w otoczeniu drzew, wśród ładnej nowej zabudowy jednorodzinnej, przy cichej asfaltowej uliczce. Do składa się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

547 000 zł117 m² 4 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka na pograniczu Łaz i Magdalenki, w stanie deweloperskim. Powierzchnia 117 m2 powierzchni użytkowej +strych do adaptacji. Media: ogrzewanie na piec gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 199 999 zł330 m² 3 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

580 000 zł540 m² 1 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

639 000 zł151 m² 4 231,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom z poddaszem użytkowym i garażem (ponad 23m2), położony w pod warszawskich Łazach na działce 464mkw. Powierzchnia domu 151 m2 ( 6 pokoi ) stan deweloperski. Rok budowy: 2017, rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

149 000 zł337 m² 442,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny w stanie surowym otwartym w miejscowości Łazy k. Zawiercia. Budynek z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia zbudowany dla własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość zadbaną, przestronną i jedyną w swoim rodzaju o powierzchni 130m2. Dom jest położony na dużej działce 2,59 ha w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 500 000 zł130 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 800 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu siedlisko z dwoma identycznymi domami o powierzchniach 2x 130 m2. Domy są położone na dużej działce 5,18 ha w miejscowości Łazy położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Daszyńskiego

Łazy,śląskie

115 000 zł224 m² 513,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:194 m²

Sprzedam dom dwu kondygnacyjny typu bliźniak , woda , prąd , do 2021 kanalizacja , możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Na parterz 4 pomieszczenia plus kotłownia , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

950 000 zł162 m² 5 864,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania bardzo ładny, nowoczesny bliźniak na prestiżowym osiedlu zamkniętym na granicy miejscowości Łazy i Magdalenka. Dom o powierzchni 168m2 Wybudowany w tech. tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

950 000 zł168 m² 5 654,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom / bliźniak z pięknym ogrodem na prestiżowym osiedlu aura magdalenki. Dom w technologii tradycyjnej o powierzchni 168 m2 posiada salon z kominkiem, 4 sypialnie, 3 łazienki,.