dowolna

Domy na sprzedaż Łazy - Oferty sprzedaży domów

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

799 000 zł213 m² 3 751,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Marysinie k. Łaz i Wólki Kosowskiej. Pow. całkowita 213 m2, pow. użytkowa 177 m2. Duża działka 2000 m2. Garaż na 1 auto w bryle domu, dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 730 000 zł150 m² 11 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do sprzedania k . Magdalenki w Łazach dom wonostojący o pow. 150m2 na działce 3500m2. Dom zbudowany w 2008r. z pustaka, ocieplony, dach pokryty dachówką, okna pcv, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,małopolskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Łazach (gm. Jerzmanowice-Przeginia), piękna okolica, niedaleko rezerwat przyrody "dolina Szklarki". Dom o powierzchni użytkowej ok. 188 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

434 000 zł180 m² 2 411,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Łazy urokliwa miejscowość w gminie Jasienica w pow. bielskim, oddalona 11 km od Skoczowa, 25 km od Cieszyna i 15 km od Bielska-Białej - prezentujemy tu do sprzedaży bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 422 000 zł270 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wolnostojący, parterowy dom, z użytkowym poddaszem, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Parter - salon 36 m2, 2 pokoje 19 i 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom pięknie położony na dużej działce. Kuchnia, salon połączony z jadalnią ( wyjście na taras i ogrodu), 3 sypialnie, 2 łazienki, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

550 000 zł449 m² 1 224,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna cena - okazja! Ciekawy architektonicznie dwurodzinny dom w stanie surowym. Zaprojektowany przez pracownię architektoniczną na indywidualne zamówienie. Podzielony na dwa oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 300 000 zł440 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 440 m2 znajdujący się na granicy Magdalenki z Łazami. Dom jest posadowiony na działce 1000 m2 na skraju Lasu w otulinie Parku Krajobrazowego Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł220 m² 1 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom z zabudowaniami położony w miejscowości Łazy, oddalonej około 10 km od Zawiercia. Dom wybudowany w 1967 roku, murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Piękny, parterowy dom, rozkładowy, bardzo dogodnie położony, na granicy z Magdalenką. Rozkład 1. przedsionek 3.70 m2 2. hol 12.00 m2 3. garderoba 2.70 m2 4. kotłownia 10.40 m2 5. sypialnia 14.30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł220 m² 1 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

491 000 zł106 m² 4 751,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| 32a27119 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Poziomka A bez G " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łazy

Łazy,mazowieckie

810 000 zł219 m² 3 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, położony w m. Łazy, niedaleko szkoły, gm Lesznowola. Obecnie 3 niezależne mieszkania, z możliwością zmian na jedno lub dwa. Po sąsiedzku domy jednorodzinne oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 800 000 zł440 m² 4 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy z poddaszem użytkowym. Początek budowy 09.2006r. W chwili obecnej wykończony parter. Parter (220m kw): garaż (40m kw) na dwa samochody, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

550 000 zł125 m² 4 414,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

* * * Nowoczesne osiedle w Łazach/k. Magdalenki * Domy w zabudowie szeregowej w tradycyjnej murowano-drewniamej technologii w nowoczesnej architekturze. Bliskie sąsiedztwo sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,śląskie

240 000 zł121 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom o pow. 109m2 położony w uroczej,zielonej okolicy w centrum Łaz.Dom w całości podpiwniczony z garażem w bryle budynku,wysokie poddasze(dach dwuspadowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Łazy,śląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

dom jednorodzinny nowo wybudowany z garażem. Doskonała lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł220 m² 1 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 049 863 zł240 m² 4 374,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta bezprowizyjna. Twoja Magdalenka nawiązuje do modernistycznej architektury lat 20-tych. Charakter ten nadają lekkie, proste bryły budynków, szerokie okna wpuszczające dużo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 030 806 zł240 m² 4 295,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

379 000 zł130 m² 2 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy po generalnym remoncie o pow. 130 m2, docieplony styropianem 10cm. W domu zostały wymienione instalacje, podłogi, drzwi, okna oraz wy gipsowane ściany. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

891 321 zł240 m² 3 713,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 148 570 zł240 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 039 000 zł216 m² 4 805,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, parterowy - 216m, działka 1000m, garaż na 2 samochody, przestronny, wysoki salon, duże panoramiczne aluminiowe okna, nowoczesna bryła domy, ogrodzenie frontowe murowane, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 890 000 zł380 m² 4 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szanowni Państwo polecam piękny, duży i elegancki dom w Łazach.~ Atutem jest atrakcyjna i dobrze zagospodarowana działka o pow 1800 m.Dom ma wygodny układ i jest przepełniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Łazy,mazowieckie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Szanowni Państwo polecam bardzo przytulny i klimatyczny dom w Łazach(okolice Magdalenki). Budynek z 2010 r położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow 986 m. Uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tel. DO sprzedaży wolnostojący dom usytuowany W jednej Z miejscowości gminy łazy zbudowany W 2007 roku Z materiałów wysokiej klasy Z dużą działką O powierzchni 22.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

2 950 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Do sprzedaży rezydencja o powierzchni użytkowej 250m/kw usytuowana na działce 2534m/kw w Łazach k. Magdalenki. Parter domu to przedsionek, korytarz, łazienka, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 422 000 zł270 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

2 000 000 zł850 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

222. Łazy przy Al.Krakowskiej dom 850m na działce 1300m z 2002 r. usługowo - mieszkalny, pomieszczenia mieszkalne elegancko wykończone, parter uzytkowy na firmę, magazyn, bądź większy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,śląskie

66 000 zł85 m² 776,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:743 m²

Oferujemy do sprzedaży drewniany dom, parterowy dom o pow. ok.85m.kw. położony na działce o pow. 743m.kw.Budynek DO KAPITALNEGO REMONTU, składa się z dwóch pokoi, kuchni, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł142 m² 2 457,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Piękny dom, łazy (jasienica) 349 000 zł Prestige Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wolnostojącego domu o powierzchni 142 m. kw., pięknie usytuowanego w Łazach (Jasienica) na około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

1 422 000 zł270 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fabryczna

Łazy,śląskie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Pilne - przecena - dom dwurodzinny, duża działka + zabudowania pod działalność na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, bez pośredników. Dom piętrowy, wolnostojący, usytuowany w Jurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

810 000 zł219 m² 3 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

687 000 zł185 m² 3 713,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cichy dom wolno stojący 4 pokoje, 2 łazienki, garaż wewnętrzny, stan deweloperski. Działka 1000 m2, ogrodzona. Woda, prąd doprowadzone do domu, gaz w trakcie podłączania. Ogrzewanie węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 039 000 zł216 m² 4 805,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

560 000 zł180 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom samodzielnie stojący, z trzema oddzielnymi wejściami, które można zupełnie wyelimonować. Po generalnym remoncie. Wymienione onka , dach nowy, dom w bardzo dobrym standardzie, do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij