dowolna

Domy z cegły Łazy - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w stanie deweloperskim, w Marysinie k. Łaz (gmina Lesznowola). Media: kanalizacja miejska, woda miejska, ogrzewanie na piec gazowy. We wszystkich pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 180 000 zł149 m² 7 919,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom łazy|lesznowola - idealna lokalizacja, szkoła, las dane techniczne: dom w zabudowie szeregowej położony Łazach w gm. Lesznowola o powierzchni całkowitej ok.150 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom w Łazach, połówka bliźniaka na działce 1250 m2. Spokojna, b. bezpieczna i ładna okolica. Dwa duże tarasy. Parter: salon z kominkiem, wyjście na taras i ogród, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasna

Łazy,mazowieckie

1 599 000 zł316 m² 5 060,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości z bardzo dużym potencjałem, która oferuje niezrównane korzyści dla osób poszukujących spokoju i ciszy w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:763 m²

Na sprzedaż dom w Łazach o powierzchni użytkowej 70 mkw. Powierzchnia całkowita wynosi 130 mkw. Nieruchomość otoczona zielenią, w cichej i spokojnej okolicy, z dala od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szmaragdowa

Łazy,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Szybki dojazd do Warszawy, cicha, spokojna uliczka. Projekt Julia 4: oferowany dom ma powierzchnię użytkową 157,03 m . Na parter składają się: wiatrołap, kotłownia, łazienka, hol, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

1 200 000 zł211 m² 5 687,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Projekt Julia 9: oferowany lokal ma powierzchnię 159,33 m . Na parter składają się: wiatrołap, korytarz, kuchnia, salon z jadalnią, kotłownia, łazienka, garaż; natomiast na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 297 000 zł149 m² 8 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 085 000 zł182 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta rynku pierwotnego. Ceny od 1085000 zł. Kameralne osiedle w Łazach, termin zakończenia budowy: IV kwartał 2022 r. Połówki bliźniaków, powierzchnia działek od 450 m2 do 560 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 340 000 zł175 m² 7 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Doskonale rozplanowane przestrzenie, 2 stanowiskowy garaż! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konwaliowa

Łazy,mazowieckie

9 900 zł220 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do wynajmu domu w przepięknej okolicy, z dużym ogrodem (działka 1500 m2), w pobliżu Magdalenki, przy lesie z doskonałym połączeniem drogą ekspresową do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 065 000 zł182 m² 5 851,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta rynku pierwotnego. Kameralne osiedle w Łazach, termin zakończenia budowy: IV kwartał 2022 r. Połówki bliźniaków, powierzchnia działek od 450 m2 do 560 m2. W inwestycji dostępne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 650 000 zł175 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Piękne wnętrza, duży ogród, 2-stanowiskowy garaż, odkurzacz centralny, filtr wodny - zalety tego dom Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 290 000 zł156 m² 8 253,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak ze wszystkimi udogodnieniami: światłowód, klimatyzacja, odkurzacz centralny, alarm. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łączności

Łazy,mazowieckie

549 997 zł56 m² 9 821,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do sprzedania dom w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 55,5 m2 (bez klatki schodowej) w Łazach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 630 000 zł180 m² 9 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka, na osiedlu zamkniętym. Dom znajduje się na osiedlu zamkniętym w cichej i spokojnej okolicy obok lasów Magdalenki. Media miejskie: ogrzewanie na piec gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 599 000 zł184 m² 8 690,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

-Sprzedam- nowoczesny i praktyczny dom 161 m2 w zabudowie bliźniaczej. Zamknięte i strzeżone osiedle w cichej i spokojnej okolicy. Dom o przemyślanym i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Łazy,śląskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opissprzedam dom o dużym potencjale w Łazach powiat zawierciański. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni wolny dom na inwestycji! Nowe osiedle w Łazach, po stronie Magdalenki, w najlepszej lokalizacji. Osiedle 42 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe osiedle w Łazach, po stronie Magdalenki, w najlepszej lokalizacji. Osiedle 42 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

525 000 zł200 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Oferuję na sprzedaż dom typu kostka, wybudowany w latach 80. Klasyczny wysoki parter oraz przyziemie, które przy odrobinie wyobraźni można zaadaptować na minimum 2 pokoje. Dom z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

839 000 zł113 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Magdalenki i Łaz. Zabudowa segmentowa. Dostępne są segmenty: 1) Skrajne (z większą działką): pow. 113 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

995 000 zł182 m² 5 467,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Daszyńskiego

Łazy,śląskie

297 600 zł200 m² 1 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom w centrum miasta Łazy na działce 255 m2, powierzchnia użytkowa 200m2 z balkonami - 186 m2 pokoi mieszkalnych , dwie kondygnacje po 5 pomieszczeń w tym kotłownia , łazienka , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

680 000 zł239 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Rodzinny dom pod Warszawą Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m2 (użytkowa 196 m2) usytuowany na działce 1260 m2 w podwarszawskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

7 000 zł350 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Łazy,śląskie

165 000 zł200 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:194 m²

Prezentuje Państwu dom o powierzchni 200m2 z lokalami użytkowymi na parterze usytuowany na działce o powierzchni 194m2. Nieruchomość do remontu, ale za to z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom samodzielnie stojący, z trzema oddzielnymi wejściami, które można zupełnie wyelimonować. Po generalnym remoncie. Wymienione onka , dach nowy, dom w bardzo dobrym standardzie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy z poddaszem użytkowym. Początek budowy 09.2006r. W chwili obecnej wykończony parter. Parter (220m kw): garaż (40m kw) na dwa samochody, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

715 000 zł250 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Łazach k/magdalenki aktualnie przystosowany do zamieszkania przez 3 rodziny.Każde z mieszkań posiada kuchnię , 2 pokoje i łazienkę.Garaż wolnostoący na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 080 000 zł250 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem na 2 samochody, dodatkowo 2 miejsca postojowe na podjeździe. Powierzchnia użytkowa domu to 235m2 - 7 pokoi + jadalnia + oddzielna kuchnia + 1 pokój.